تامین میوه ، سبزی و صیفی جات در سراسر کشور

پس از دریافت سفارش توسط واحد بازرگانی خارجی سپیدان سلامت پارس و هماهنگی و تأیید مدیریت جهت تأمین سفارش و آماده‌سازی محصولات، هماهنگی‌های لازم با واحد بازرگانی داخلی صورت می‌پذیرد. در این زمان کلیه سفارشات زیر نظر بازرگانی خارجی و با هماهنگی‌های شرکت‌های در خواست‌کننده صورت می‌پذیرد. با آماده شدن سفارشات اگر شما مشتری ثابت و شناخته شده شرکت ما نباشید لذا می‌توانید به جهت اطمینان از پرداخت‌ها یا کیفیت، محصولات نماینده خود را به ایران ارسال نمایید تا پس از تأیید و کنترل کیفی مسئول فنی شرکت شما، محموله بارگیری و به گمرک مرزی جمهوری اسلامی ایران ارسال گردد. در گمرک پس از انجام تشریفات لازمه محموله از مرز زمینی یا هوایی یا دریایی برای مشتریان شرکت سپیدان سلامت پارس به هر نقطه از دنیا ارسال می گردد.

تازه های تامین میوه ، سبزی، صیفی جات

میوه جات

میوه‌های تازه گزینه مناسبی برای صبحانه، میان وعده یا دسر هستند. بیشتر میوه‌ها طعم شیرینی داشته و نیازی به پختن با آماده کردن ندارند. خوردن میوه تازه به شما کمک می‌کند تا کمتر به مصرف غذاهای فرآوری شده تمایل پیدا کنید. میوه از طبیعت می‌آید نه یک کارخانه، بنابراین هرچه بیشتر از محصولات طبیعی استفاده کنید، بیشتر احساس سلامتی خواهید کرد. میوه‌ها به طور طبیعی چربی و کالری کمی دارند و با داشتن مواد مغذی فراوان، در بهبود رشد کودک شما موثرند. به جز این‌ها، میوه شما را تا حد زیادی در برابر ابتلا به انواع بیماری‌هایی که ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، مصون خواهند کرد.

سبزی جات

مصرف روزانه سبزیجات ضامن سلامتی شخص است، مصرف سبزیجات از بروز بیماری‌های مزمن مانند بیماری‌های قلبی، دیابت، سرطان و چاقی پیشگیری می‌کند، مقدار سبزیجات مورد نیاز بدن با توجه به هرم راهنمایی غذایی به طور کلی روزانه ۲۰۰ گرم است که این مقدار برای سالمندان بالای هفتاد سال و نوجوانان و کودکان کمتر است. سبزی خوردن یکی از واجب‌ترین مواد خوراکی در وعده‌های غذایی است که برای سلامت بدن به ویژه سلامت دستگاه گوارش ضروری است، پزشکان توصیه اکید دارند که افراد سبزی خوردن را در برنامه غذایی روزانه خود قرار دهند.

صیفی جات

صیفی جات به برخی از محصولات کشاورزی گفته می‌شود که در بهار و اوایل تابستان کارهای مقدماتی آن انجام شده و محصول آن در تابستان یا اوایل پاییز به دست می‌آید، مانند خربزه، هندوانه و طالبی. به عبارت دیگر صیفی‌جات برخی از محصولات کشاورزی هستند که کاشت، داشت و برداشت آنها در فصل گرم سال انجام می‌شود.تفاوت صیفی جات با سبزیجات به دلیل آن است که صیفی‌جات میوه هستند. طبق تعریف گیاه‌شناسی، میوه، قسمتی از گیاه است که از طریق گلدهی تولید می‌شود و همچنین بخشی از گیاه است که دارای دانه می‌باشد و به دیگر بخش‌های دیگر گیاه مانند ساقه، برگ، ریشه و حتی جوانه گل، سبزی می‌گویند؛ بنابراین چون صیفی‌جات از طریق گلدهی تولید می‌گردند، میوه محسوب می‌شوند. از انواع دیگر صیفی‌جات، می‌توان انواع کدو، بادمجان، فلفل، کلم، ذرت، کرفس، باقلا، لوبیا سبز، گوجه‌فرنگی و خیار را نام برد.

شرکت سپیدان سلامت پارس تامین کننده درخواست های شما برای انواع سبز یجات و صیفی جات از جمله خیار،گوجه فرنگی،بادمجان،سیر،فلفل دلمه و….. در تناژ بالاجهت صادرات به کشورهای مختلف می باشد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا به سایت شرکت مراجعه نمایید